ترموویژن مارمونیکس کانادا

ترموویژن مارمونیکس

ترموویژن مارمونیکس کانادا یکی از بهترین ترمویژن تولید شده که دارای دقت بسیار بالا ، گارانتی معتبر در ایران ، پالت های رنگی کامل می باشد. حساسیت حرارتی ترموویژن مارمونیکس بالاترین حساسیت و دقت را دارد. برای خرید ترموویژن مارمونیکس باید به مواردی همچون رزولیشن، فرکانس کاری، رنج اندازه گیری دما ،سایز نمایشگر ،حساسیت حرارتی توجه کرد. به صورت کلی تمامی اجسامی که دمایی بالاتر از صفر مطلق دارند امواج اینفرارد را با طول موج مختلف از خود ساطع می کنن این امواج با طول موج مختلف توسط دوربین ترموویژن قابل اندازه گیری است. دوربین ترموویژن با توجه به نوع دتکتور رنج دمایی متفاوت با حساسیت های متفاوت قابل انتخاب است که در هنگام خرید دوربین حرارتی باید توجه کرد. خرید دوربین حرارتی ارزان usb بسیار مناسب تر از دوربین مخصوص تعمیرات موبایل بوده و بسیار مقرون به صرفه است. لذا پیشنهاد می شود. در صورتی که رنج بودجه محدود است خرید دوربین حرارتی ارزان usb پیشنهاد می شود.

نحوه کار ترموویژن مارمونیکس کانادا بدین صورت است که امواج ساطع شده از جسم به لنز دوربین می رسد طول موج توسط لنز دوربین حرارتی تشخیص و اندازه گیری می شود و توسط پردازنده با توجه به رنج دمایی به صورت طیف حرارتی رنگی بروی نمایشگر نشان داده می شود. قیمت دوربین حرارتی ارزان نبوده و نسبت به نمونه های مشابه قیمت بالاتری دارد. کارایی دوربین های حرارتی مارمونیکس کانادا به همین موارد ختم نشده و عموما برای بررسی تابلو برق ، بررسی اتلاف حرارت در منازل و ساختمان ها ، بررسی نم زدگی در ساختمان ، تشخیص دما بدن انسان استفاده گسترده ای در کشور دارد.

ترموویژن مارمونیکس کانادا دارای خدمات پس از فروش در ایران بوده و این خدمات اطمینان خاطر مشتری را برای سال در استفاده از دستگاه فراهم می آورد. استفاده از دوربین حرارتی در بسیاری از مراکز اجباری شده است به صورت مثال در شرکت برق برای بررسی خطوط انتقال برق نیاز است که توسط این تجهیزات به صورت دوره ای اتصالات خطوط برق چک شود و در صورتی که اتصالات سست یا ضعیف توسط این دستگاه به راحتی تشخیص داده می شود. با توجه به اینکه فرکانس این تجهیزات بالا انتخاب شود سرعت نمونه برداری و آنالالیز حرارتی با سرعت انجام می شود.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
مرتب سازی براساس
ثبت سفارش
تعداد
عنوان